Штарк Неда Чајни колачи 230гр

230 g
65,00 ден

Stark Neda чајно пециво

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17230

Опис

Stark Neda чајно пециво

Дополнителни информации

Тежина 230 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Штарк Неда Чајни колачи 230гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *