Штарк Нела Наполитанки со млечен и какао прелив 264гр

264 g
90,00 ден

Stark Nela наполитанки со млечен крем и какао прелив

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17180

Опис

Stark Nela наполитанки со млечен крем и какао прелив

Дополнителни информации

Тежина 264 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Штарк Нела Наполитанки со млечен и какао прелив 264гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *