Штарк Пишкоти 210гр

210 g
55 ден

Stark пишкоти (бисквити со дадаток од декстроза)

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17182

Опис

Stark пишкоти (бисквити со дадаток од декстроза)

Дополнителни информации

Тежина 210 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Штарк Пишкоти 210гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *