Штарк Смоки 130гр

130 g
33,00 ден

Stark Smoki флипс со кикиритки

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17226

Опис

Stark Smoki флипс со кикиритки

Дополнителни информации

Тежина 130 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Штарк Смоки 130гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *