Штарк Смоки Party Pack 225гр

225 g
50,00 ден

Stark Smoki флипс со кикиритки

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17227

Опис

Stark Smoki флипс со кикиритки

Дополнителни информации

Тежина 225 g
Suppliers za lot expiry

Atlantik Атлантик Траде доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Штарк Смоки Party Pack 225гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *