Штарк Соко 7 Чајни бисквити 300гр

300 g
85,00 ден

Stark Soko 7 Мешавина на чајни колачи, бисквити и наполитанки (вафли)

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101783

Опис

Stark Soko 7 Мешавина на чајни колачи, бисквити и наполитанки (вафли)

Дополнителни информации

Тежина 300 g
Suppliers za lot expiry

Atlantik Атлантик Траде доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Штарк Соко 7 Чајни бисквити 300гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *