Стоби Флипс 20гр (Без глутен)

20 g
6,00 ден

Витаминка Стоби Флипс со кикирики

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA34503

Опис

Стоби Флипс е производ со врвен квалитет, создаден преку совршен спој на пченкарен гриз, со прелив од мелена кикирика, сончогледово масло, сол и многу љубов.

Впечатливиот вкус ги прави Стоби Флипс идеална ужина за секоја пригода, во секој дел од денот. Од неодоливата привлечност на вкусот кој потсетува на детството, преку неизбежната присутност во секој момент од животот, па сѐ до овој момент кога илјадници флипсови се грицкаат насекаде – Стоби Флипс претставува производ кој е омилен кај сите генерации!
Производот не содржи состојки од животинско потекло.

Состав
Пченкарен гриз, печена мелена кикирика, сончогледово масло, сол и други додатоци. Производот не содржи Глутен.

Хранлива вредност
Изобилството со витаминот Б-комплекс го прави Стоби флипс погоден за консумирање во секоја прилика и во секој дел од денот.

Дополнителни информации

Тежина 20 g
Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Стоби Флипс 20гр (Без глутен)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *