Стоби Флипс Пица 30гр

30 g
12,00 ден

Стоби Флипс со вкус на пица е производ со врвен квалитет, создаден како спој на традиционалниот впечатлив вкус на Стоби Флипс и модерниот шмек на вкусната пица.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13211

Опис

Овој уникатен микс ги прави Стоби Флипс со вкус на пица, идеални за оние со истенчен вкус за квалитет и немирен дух, кои се во постојана потрага по нови вкусови кои освојуваат на првиот залак.
Првокласен пченкарен гриз, печена мелена кикирика, сончогледово масло, сол и други додатоци.

Дополнителни информации

Тежина 30 g
Suppliers za lot expiry

Vitaminka Витаминка АД

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Стоби Флипс Пица 30гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *