Попуст!
-12%

Стоби Ризлинг Бело вино 750мл

182,00 ден 209,00 ден

Stobi Riesling бело вино

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA15311

Опис

Прекрасна жолтеникаво-зеленкаста боја, со силна и пријатна, цветно-овошна арома на праска, јаболко, цвет од липа. Вкусот е сув, соленикав, жив и пријатно киселкав, долготраен, со овошен финиш.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Стоби Ризлинг Бело вино 750мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *