Stock 84 Бренди 38% 1л

795,00 ден

Бадел Шток 84 бренди 38% алкохол

Категорија:
Шифра: ZMA18841

Опис

Алкохол (alc/vol): 38%

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stock 84 Бренди 38% 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *