Струмка 500мл

22,00 ден

ГАЗИРАН БЕЗАЛКОХОЛЕН ПИЈАЛОК

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA35621

Опис

Струмката е безалкохолен газиран пијалак со најдолга традиција на нашите простори. Нејзината специфична арома на крушка ја прави единствена од тој вид и како таква е различна од останатите пијалоци.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Струмка 500мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *