Струмка (стакло) 250мл

26,00 ден

ГАЗИРАН БЕЗАЛКОХОЛЕН ПИЈАЛОК

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101835

Опис

Струмката е безалкохолен газиран пијалак со најдолга традиција на нашите простори. Нејзината специфична арома на крушка ја прави единствена од тој вид и како таква е различна од останатите пијалоци.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Струмка (стакло) 250мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *