Субрина Балзам регенератор за нормална коса 18мл

25,00 ден

Subrina Classic Care & Moisture Balzam Conditioner за нормална коса со алое вера.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101838

Опис

Subrina Classic Care & Moisture Balzam Conditioner за нормална коса со алое вера.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

1111111Мрежа доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Субрина Балзам регенератор за нормална коса 18мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *