Супер Јајце 10 јајца L

79 ден

Супер Јајце десет големи (Л) јајца во картонско пакување

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA28940

Опис

Супер Јајце десет големи (Л) јајца во картонско пакување

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Супер Јајце 10 јајца L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *