Супер Јајце 10 јајца XL

99,00 ден

Супер Јајце десет екстра-големи (ХЛ) јајца во картонско пакување

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA29190

Опис

Супер Јајце десет екстра-големи (ХЛ) јајца во картонско пакување

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Супер Јајце 10 јајца XL”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *