Супер Јајце 6 јајца L

59,00 ден

Супер Јајце шест големи (Л) јајца во картонско пакување

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA29189

Опис

Супер Јајце шест големи (Л) јајца во картонско пакување

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Супер Јајце 6 јајца L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *