Суташ Ајран 1л

50,00 ден

Sütaş Ayran

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA28663

Опис

Sütaş Ayran е здрав, хранлив, вкусен и освежувачки пијалок со корени во турската култура.
Дома, кога брзаш, за време на јадење, како пијалок сам по себе, во секоја сезона, било каде, во секое време … Sütaş Ayran ќе ти ги отвори широко вратите на здравиот живот. Придржувањето до добро балансираната исхрана и консумирањето здрави пијалоци го зголемуваат квалитетот на твојот живот, го засилуваат задоволството од доброто живеење и чувството на среќа! Затоа ќе се чувствуваш толку добро кога ќе пиеш Sütaş Ayran, 100% природен со уникатен и извонреден вкус …
Пробај го! Те тера да се чувствуваш толку добро…
Само протреси го и напиј се!

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

1 review for Суташ Ајран 1л

  1. Kiko

    Mnogu dobar

Add a review

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *