Суташ Јогурт 3,2% 0,5л

40,00 ден

Sutas течен јогурт со 3,2% масленост

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA28664

Опис

100% природен и произведен од свежо македонско млеко.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Суташ Јогурт 3,2% 0,5л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *