Свински бут без коска кгр

395,00 ден по килограм

  • мелено
  • на мали парчиња
  • на шницли
  • цело парче
  • За варење
  • За печење
  • За пржење
  • За скара
Избриши
Product price
Additional options total:
Order total:

Шифра: AND12063 Категорија:
Прикажи ги сите резултати