Свински колбас со лук (цца 100гр) парче

27,00 ден

Едно парче е околу 125 грама.
Произведува: Месарница Андреа.
Состав: Свежо свинско месо 2 категорија, свеж лук, готварска сол и природни зачини.

Категорија:
Шифра: AND12355

Опис

Едно парче е околу 125 грама.
Произведува: Месарница Андреа.
Состав: Свежо свинско месо 2 категорија, свеж лук, готварска сол и природни зачини.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Свински колбас со лук (цца 100гр) парче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *