Свислион Бевита кекс 180гр

180 g
17,00 ден

Swisslion Bevita кексот со препознатливиот облик кој не прати од детството е пријатен и лесен оброк. Во комбинација со преливи, пудинзи или некои други овошни или млечни додатоци се претвара во деликатес кој ќе ги воодушеви Вашите домашни и како и гостите.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31100220

Опис

Swisslion Bevita кексот со препознатливиот облик кој не прати од детството е пријатен и лесен оброк. Во комбинација со преливи, пудинзи или некои други овошни или млечни додатоци се претвара во деликатес кој ќе ги воодушеви Вашите домашни и како и гостите.

Дополнителни информации

Тежина 180 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Свислион Бевита кекс 180гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *