Свислион Дама чајни бисквити 200гр

200 g
32,00 ден

Swisslion Dama buscuits

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA28153

Опис

Swisslion Dama buscuits

Дополнителни информации

Тежина 200 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Свислион Дама чајни бисквити 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *