Свислион Дама чајни бисквити 200гр

200 g
32,00 ден

Swisslion Dama buscuits

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA28153

Опис

Swisslion Dama buscuits

Дополнителни информации

Тежина 200 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Свислион Дама чајни бисквити 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *