Swisslion какао крем 100гр

100 g
25,00 ден

Свислион Какао крем

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: 31101868

Опис

Свислион Какао крем

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Swisslion какао крем 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *