Swisslion Какао Крем Чоколадо за готвење 100гр

100 g
24,00 ден

Swisslion какао плочка (чоколадо) за готвење

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: 31101072

Опис

Swisslion какао плочка (чоколадо) за готвење

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Swisslion Какао Крем Чоколадо за готвење 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *