Swisslion Мешавина чајни бисквити и наполитанки 360гр

375 g
60,00 ден

Свислион чајни бисквити (кекси) и вафел наполитанки.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101215

Опис

Свислион чајни бисквити (кекси) и вафел наполитанки.

Дополнителни информации

Тежина 375 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Swisslion Мешавина чајни бисквити и наполитанки 360гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *