Syoss Color Protect Шампон 300мл

125,00 ден

Сајос шампон кој ја штити бојадисаната коса

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA30613

Опис

Сајос шампон кој ја штити бојадисаната коса

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syoss Color Protect Шампон 300мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *