Syoss Color Protect Шампон 300мл

125 ден

Сајос шампон кој ја штити бојадисаната коса

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA30613

Опис

Сајос шампон кој ја штити бојадисаната коса

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syoss Color Protect Шампон 300мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *