Таково Грашок со јунешко 300гр

300 g
95,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31100643

Опис

Takovo Готови јадења се создадени со доследна примена на традиционалното кулинарско искуство од локалната кујна. Прилагодени се на современиот начин на живеење создавајќи производ кој е комбинација од врвен квалитет, добра цена и атрактивна амбалажа. Takovo готовите јадења се спакувани во полипропилен контејнери, да обезбеди трајност на вкусот и леснаподготовка во микробранова печка за 3 минути или топла вода за 10 минути.

Дополнителни информации

Тежина 300 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Таково Грашок со јунешко 300гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *