Таково Грав со димена сланина 300гр

300 g
75,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ING08492

Опис

Takovo Готови јадења се создадени со доследна примена на традиционалното кулинарско искуство од локалната кујна. Прилагодени се на современиот начин на живеење создавајќи производ кој е комбинација од врвен квалитет, добра цена и атрактивна амбалажа. Takovo готовите јадења се спакувани во полипропилен контејнери, да обезбеди трајност на вкусот и леснаподготовка во микробранова печка за 3 минути или топла вода за 10 минути.

Дополнителни информации

Тежина 300 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Таково Грав со димена сланина 300гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *