Таково Јетрена паштета 100гр

100 g
23,00 ден

Swisslion Takovo паштета од џигер.

Нема на залиха

Категорија: , ,
Шифра: ING11790

Опис

Swisslion Takovo паштета од џигер.

Дополнителни информации

Тежина 100 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Таково Јетрена паштета 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *