Таково Коктел сок 1,5л

56,00 ден

Swisslion Takovo Коктел, освежителен безалкохолен пијалак

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ING13785

Опис

Swisslion Takovo Коктел, освежителен безалкохолен пијалак

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Таково Коктел сок 1,5л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *