Таково Микс од цитруси сок 1,5л

54,00 ден

Swisslion Takovo Citrus Mix, освежителен безалкохолен пијалак од коктел од цитруси

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ING13784

Опис

Swisslion Takovo Citrus Mix, освежителен безалкохолен пијалак од коктел од цитруси

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Таково Микс од цитруси сок 1,5л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *