Таково Мултивитамин сок 1л

47,00 ден

Swisslion Takovo Мултивитамин, матен овошен нектар од 10 видови на овошје

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101897

Опис

Swisslion Takovo Мултивитамин, матен овошен нектар од 10 видови на овошје

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Таково Мултивитамин сок 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *