Таково Шљивовица Ракија од сливи 0,75л

519,00 ден

Таково ракија од модра слива
40% алкохол

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA34515

Опис

Таково ракија од модра слива
40% алкохол

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Таково Шљивовица Ракија од сливи 0,75л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *