Таково Сок од праски и јаболки 50% 1,5л

56,00 ден

Swisslion Takovo Праска и јаболка, кашест овошен нектар 50%

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ING13666

Опис

Swisslion Takovo Праска и јаболка, кашест овошен нектар 50%

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Таково Сок од праски и јаболки 50% 1,5л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *