Tampax Compak Regular Тампони со апликатор 16/1

160 ден

Тампакс Компак Регулар Tamponi so aplikator 16/1

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: NEL101722

Опис

Тампакс Компак Регулар Tamponi so aplikator 16/1

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tampax Compak Regular Тампони со апликатор 16/1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *