Tampax Compak Regular Тампони со апликатор 8/1

95 ден

Тампакс Компак Регулар Tamponi so aplikator 8/1

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: NEL101724

Опис

Тампакс Компак Регулар Tamponi so aplikator 8/1

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tampax Compak Regular Тампони со апликатор 8/1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *