Тавче гравче кгр

190 ден по килограм

Состојки: грав, сончогледово масло, кромид, црвен пипер, мешани зачини, сол, бибер. Алергени: целер.

Категорија: ,
Шифра: LLG10160

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Тавче гравче кгр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *