Tiko Рибини прсти (Fish Fingers) 250гр (Замрзнато)

250 g
52,00 ден

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: NOV16509

Дополнителни информации

Тежина 250 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.