Toffifee бомбоњера 250гр

250 g
219 ден

Тофифи бонбоњера 250g

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA33975

Опис

Тофифи бонбоњера

Дополнителни информации

Тежина 250 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Toffifee бомбоњера 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *