Тонус Леб со црно семе (Nigella sativa) 450гр

450 g
63,00 ден

Tonus leb

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA33092

Опис

Тонус Nigella Sativa : изртено пченично зрно, маслиново масло, црно семее (Nigella Sativa), квасец, сол.

Со тостување (затоплување) се подобрува вкусот и се задржува квалитетот.

Рок на траење на собна температура рок на траење 4 дена, во фрижидер (од + 4 до +8 ) 8 дена, во замрзната состојба е 3 месеци.

Да се чува на суво и темно место.

Дополнителни информации

Тежина 450 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Тонус Леб со црно семе (Nigella sativa) 450гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *