Тонус Леб со микс семки 450гр

450 g
72,00 ден

Tonus leb

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA33093

Опис

Тонус Микс : изртено пченично зрно, маслиново масло, ленено семе, семки од тиква, семки од сончоглед, сусам, квасец, сол.

Со тостување (затоплување) се подобрува вкусот и се задржува квалитетот.

Рок на траење на собна температура рок на траење 4 дена, во фрижидер (од + 4 до +8 ) 8 дена, во замрзната состојба е 3 месеци.

Да се чува на суво и темно место.

Дополнителни информации

Тежина 450 g
Suppliers za lot expiry

Жито Центар Скопје

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Тонус Леб со микс семки 450гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *