Тонус Леб стандард 450гр

450 g
69,00 ден

Tonus leb

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA33091

Опис

Тонус Стандард : изртено пченично зрно, маслиново масло,квасец,сол.

Со тостување (затоплување) се подобрува вкусот и се задржува квалитетот.

Рок на траење на собна температура рок на траење 4 дена, во фрижидер (од + 4 до +8 ) 8 дена, во замрзната состојба е 3 месеци.

Да се чува на суво и темно место.

Дополнителни информации

Тежина 450 g
Suppliers za lot expiry

Жито Центар Скопје

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Тонус Леб стандард 450гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *