Top of the Pop Пуканки за микробранова со ленено семе 100гр

100 g
21,00 ден

Top of the Pop пуканки погодни за подготовка во микробранова печка збогатени со ленено семе

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101628

Опис

Top of the Pop пуканки погодни за подготовка во микробранова печка збогатени со ленено семе

Дополнителни информации

Тежина 100 g
Suppliers za lot expiry

1111111Мрежа доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Top of the Pop Пуканки за микробранова со ленено семе 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *