Топ Стар Инокс жица за садови 3 парчиња

45,00 ден

Sarantis Top Star supra челична жица за миење садови

Нема на залиха

Опис

Sarantis Top Star supra челична жица за миење садови

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Топ Стар Инокс жица за садови 3 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *