Tortilla Mexicana Пченична тортиља 8/1 320гр

336 g
85,00 ден

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA34861

Дополнителни информации

Тежина 336 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tortilla Mexicana Пченична тортиља 8/1 320гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *