Traikovsky Каберне Совињон Црвено вино 750мл

219,00 ден

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: TRA00005

Опис

Берба 2010

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.