Traikovsky Ризлинг Бело вино 750мл

899,00 ден

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: TRA00006

Опис

Берба 2016

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.