Traikovsky Вранец Црвено вино 750мл

219,00 ден

Берба 2012

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: TRA00015

Опис

Берба 2012

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.