Tres Sombreros Златна текила 38% 700мл

732,00 ден

Мексичка златна текила Три Сомбрера 38%

Категорија:
Шифра: 31101916

Опис

Мексичка златна текила Три Сомбрера 38%

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tres Sombreros Златна текила 38% 700мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *