Tuborg Пиво 750мл

75 ден

Туборг светло пиво. НЕПОВРАТНА стаклена амбалажа

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA26572

Опис

Туборг светло пиво. НЕПОВРАТНА стаклена амбалажа

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tuborg Пиво 750мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *